Hakkımızda

Dünyanın ilk ahşap cami işi yapan Köseoğlu Camii Dekor , açıldı. Köseoğlu Camii, seçkin tasarımıyla çevre dostu bir mimari harikası olacak.

Özellikler bölümü:

Mimari harikası

60 metre yüksekliğe ulaşan ve yemyeşil bir ormanla çevrili Köseoğlu Camii, aynı zamanda çevre dostu bir mimari harikasıdır. Yenilikçi tasarımı ve yeşil mimariye katkısıyla şimdiden uluslararası beğeni topladı.

Güzel cami

Caminin dış cephesi, çelik borulardan yapılmış dört minareli dört katlı masif ahşap panellerden oluşmaktadır. İç mekan el yapımı halılarla dekore edilmiş ve duvarlar ünlü Türk hattatlar tarafından el boyaması hatlarla kaplanmıştır.

İdeal konum

Köseoğlu Camii, İstanbul Boğazı’na bakan bir tepenin üzerinde yer almaktadır. Bu stratejik konumu ile camiye yürüyerek 20 dakikada veya arabayla 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Ahşap Cami

Yıllar içinde geliştirilen ahşaptan en son teknoloji ile inşa edilmiş güzel bir camidir.
Özellikler bölümü:

Geleneksel İbadet

Bu cami, diğer camilerden farklı olarak, teknolojik olarak en gelişmiş ahşaptan yapılmıştır ve yanmaz ve depreme dayanıklı olmasını sağlar. Ancak açık avlu gibi geleneksel bir caminin bazı eski özelliklerini de koruyor.

Modern dizayn

Bu cami, tasarımın hem eski hem de yeni özelliklerini bünyesinde barındırmakta ve ibadette en modern özelliklerden bazılarını barındırmaktadır. İçerideyken bile wifi’ye erişebilirsiniz!

Çağdaş tasarım

Alüminyum ve çelik gibi yeni malzemelerin kullanımı bu camiyi çok çağdaş bir görünüme kavuşturuyor. Ayrıca kulesinde büyük bir saat bulunan birkaç camiden biridir!

İhtiyaçlarınız için tasarım

Web sitemizde gelenekselden moderne çok çeşitli camiler satılıktır. Ayrıca kendi caminizi tasarlamanız için bir tasarım hizmeti de sunuyoruz!

Kalite, güvenebilirsiniz

Köseoğlu Ahsap, cami ve diğer İslami sanat eserlerinin lider üreticisidir. Taahhüdümüz, caminin en kalitelisini uygun bir fiyata sunmaktır.

Çeşitli tasarımlar

Herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun geniş bir cami seçkisine sahibiz. Geleneksel Osmanlı camilerinden çağdaş camilere kadar herkes için bir camimiz var.

Özenle ve sevgiyle yapılmıştır

Müslümanların sade ve sıkıcı şeylerle yetinmemesi gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle inşaatta kullanılan ahşaptan son rötuş olarak kullanılan boyaya kadar üretim sürecinde sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz.