Maun Sapelli m3 Fiyat Toptan ve Perakende Satış

Toptan ve perakende olarak Maun ağaçı satışı yapmaktayız. Detaylı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Maun Ağaçı Fiyatları

Fiyat m3 olarak 24.000 TL ile 28.000 TL arası değişmektedir. Kura göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Detaylı ve güncel fiyatlar için bizleri arayınız.

Not: Fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen arayınız..

İşletmemiz Rize’de Türkiye’nin her bölgesine toptan ve perakende olarak satış hizmeti vermekteyiz.

Maun Sapelli, Afrika’daki en yaygın ağaçtır ve morumsu kırmızı bir oduna sahiptir.
Yaklaşık 60 fit yüksekliğe sahiptir ve 120 fit yüksekliğe kadar büyüyebilir.

Mangrov ağaçları, dünyanın tropikal ve subtropikal bölgelerine özgüdür. Çevreye iyi adapte oldukları tuzlu suda büyürler. Mangrov ağaçları, fırtına dalgalanmalarına ve gelgit dalgalarına karşı tampon görevi gören yoğun çalılıklar veya meşcereler oluşturur.

Maun Sapelli, dünyanın tropik ve subtropik bölgelerine özgü bir mangrov ağacı türüdür. Çevresine iyi adapte olduğu tuzlu suda yetişir. Maun Sapelli, fırtına dalgalanmalarına ve gelgit dalgalarına karşı tampon görevi gören yoğun çalılıklar oluşturur.
Maun Sapelli, dünyanın tropikal ve subtropikal bölgelerine özgü bir mangrov ağacı türüdür.

Çevresine iyi adapte olduğu tuzlu suda yetişir. Maun Sapelli, diğer ağaçların yaptığı gibi kırılmak yerine eğilerek fırtına dalgalanmalarına ve gelgit dalgalarına dayanır. Genellikle gruplar veya koloniler halinde büyürler, bu da onlara doğal koşullara dayanmalarında yardımcı olur.

Maun Sapelli, 1887 yılında dikilmiş bir ağaçtır. Diğer yerli ağaçlarla birlikte 1890 yıllarında dikilen beş ağaçtan biridir. Ağacın bilinmeyen bir nedenle öldürüldüğü ve kimliği henüz belirlenemedi.

Maun Sapelli’nin kökleri uzundur, yerin derinliklerine kadar uzanırlar. Yaprakları yeşildir ve her yıl tarçın gibi kokan güzel çiçeklerle çiçek açar.

Maun Sapelli, Amazon yağmur ormanlarında bulunan bir ağaçtır. 170 metre boyunda büyüyebilir ve 300 yıl yaşayabilir. Bu ağaçlar, gökyüzüne uzanan uzun, karanlık dalları nedeniyle dünyanın en güzellerinden biri olarak kabul edilir.

Yorum yapın