Küpeşte

Ahşap cami küpeşte ürünleri, halk arasında ahşap merdiven korkuluğu olarak da bilinir. Küpeşteler, merdiven kullanımının mevcut olduğu her yer için son derece önemlidir. Fakat camilerimiz özellikle Cuma günleri, çeşitli kandil günleri, Ramazan ayının teravih vakitleri ve Bayram sabahları fazla kalabalık olabildiği için küpeşteler buralarda daha çok ön plana çıkar. Küçük çocuklar, gençler, yetişkinler ya da yaşlılar, ibadethanenin üst katından aşağıya inerken dengelerini sağlamak için mutlaka bu küpeştelere tutunur. Aynı şekilde kalabalık bir grup yukarıya çıkarken de küpeştelerden faydalanır.

Bu sebepten dolayı cami merdivenlerinde yer alan küpeşte detayları çok büyük ölçüde önemlidir. Fakat demir ve benzeri ürünler değil, ahşap küpeşte korkuluk camilerimizde daha fazla tercih edilir. Bunun başlıca sebebi ise ahşap malzemenin geleneksel olarak camilerde yaygınlıkla kullanılmasıdır. Her türlü sarsılmaya ve yüklenmeye dayanıklı olan ahşap merdiven korkulukları, firmamızın güvencesi ile tarafınıza sunulabilir. Bizimle irtibata geçerek en kısa sürede pek çok ürünü değerlendirmeniz mümkündür.

Ahşap Küpeşte Yapımı

Ahşap küpeşte yapımı, firmamız tarafından camiler için sunulan başlıca hizmetler arasındadır. Kapasitesi, mimari detayları ya da merdiven uzunlukları fark etmeden, tüm camilerimiz için en yüksek kalitede ahşap malzemeler üretebiliriz. İbadethanelerin kutsal değerine yakışacak birbirinden şık küpeşte seçenekleri, gelişmiş metotlarla üretilerek firmamız tarafından piyasaya sunulur. Yapımın her aşamasında bilgi birikimlerimizin aktif olarak kullanıldığı ürünlerimiz, Ümmet – i Muhammed’e yakışacak olan bir kaliteye sahiptir.

Bununla birlikte ahşap ürünlerimizin imalatında çam, sedir ve çınar gibi başlıca ağaç türlerinden faydalanılır. Allah’ın evleri olan kıymetli camilerimiz için üretmiş olduğumuz her türlü eşya ve malzeme, Türkiye çapındaki en kaliteli ürünlerdir. Cami için ahşap küpeşte yapımında bu kadar iddialı oluşumuz ise önemli miktardaki iş deneyimimizden kaynaklanır.

Ahşap Küpeşte Ölçüleri

Ahşap merdiven korkulukları, merdivenlerin sahip olduğu çeşitli ölçülere bağlı olarak değişen boyutlara sahip olabilir. Bu durum, merdiven basamaklarının toplam boy uzunluğu ile beraber en uzunluğunu da kapsar. Çünkü cami merdivenlerinin çok geniş ya da çok dar olması, küpeştelerin sahip olacağı ölçüler konusunda belirleyici bir faktördür. Uzman personellerimiz aracılığı ile en kısa zaman içinde ölçü almamız ve cami merdivenlerine tam uyumlu küpeşteler imal etmemiz son derece kolaydır.

Eğer bir cami için küpeşte yaptırılması gerekiyorsa firmamızın kalitesine mutlaka şahit olunmalıdır. Hızlı ve kaliteli üretim gerçekleştirmek, bizlerin temel prensibidir. Camilerimize en uygun ölçülerdeki sağlam küpeşte seçenekleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ahşap Küpeşte Modelleri

Küpeşteler, merdiven detayının şık bir görünüm kazanmasında çok büyük rol oynar. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilen bu ahşap ya da demir malzemeler, cami içerisindeki daha başka detaylarla uyumluluk göstermelidir. En şık ahşap küpeşte modelleri, firmamızın güvencesi ile özel olarak üretilir. Her camimize yakışacak olan ahşap küpeşteleri yıllardan beri özenle üretiyor olmamız, ahşap mamullerimizin sürekli kalite kazanmasını sağlamıştır. En kaliteli ve en sağlam küpeşte modellerini arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz! Ahşap cami küpeşte modellerine göz atmak için en kısa zamanda firmamızı ziyaret etmeniz önerilir.

Ahşap Küpeşte Fiyatları

Küpeşteler, imal edilmiş oldukları ahşabın türüne göre farklı fiyat aralıklarındadır. Yanı her ahşap küpeştenin farklı bir değere sahip olacağını söylemek mümkündür. Ahşap küpeşte metre fiyatları temel olarak bu detay ile bağlantılıyken, iş kalitesi de bu konuda önemli rol oynar. Çünkü her küpeşte imalatçısı birbirinden farklı düzeylerde faaliyet gösterecektir. Hem kaliteli hem de ucuz ahşap küpeşteler bulabilmek, bu sebepten dolayı biraz zordur.

Allah’ın rızasını kazanabilmek için kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar karşılığında veren firmamız, her bütçe düzeyine uygun olacak şekilde fiyat belirler. Cami inşa ettiren kişi ve kurumlar mutlaka bizlerin hakkaniyetli hizmet anlayışından yararlanmalıdır. Her türlü ahşap cami küpeşte imalatı için firmamıza güvenebilirsiniz.